Kombi Servisi

Kahramanmaraş  Kombi Servisi
Kombilerimiz kış aylarında sıklıkla kullanımlarımızdan dolayı zamanla verimsiz çalışmakla birlikte  evlerimizi yeterince ısıtmamaktadır ve ciddi sorunlara neden olmaktadır. Verimsiz çalışan kombiler büyük arızalara neden olmaktadır. Kombi bakımlarını zamanında ve düzenli periyotlarla yapılması gerekmektedir.

Firmamız Kahramanmaraş Kombi Servisi, Gökay Teknik Servis olarak kombilerinizde meydana gelen arızalarda sizlere kaliteli hizmet sunmayı amaçlamıştır. Her marka  kombilerin bakım onarımı, tamir işlemlerini yapan firmamız alanında deneyimli uzman personelleriyle uzun yıllar boyunca Kahramanmaraş’ta siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 

Kombi arızalarında sizlere kesin çözümler üreten Gökay Teknik Servis , Kombi Servisi firmamız her marka kombilerin bakım onarım işlemlerini garantili bir şekilde yerine getirmektedir.

Kahramanmaraş Kombi Servisi 7/24 Hizmetinizde

Gökay Teknik Servis, Kombi Servisi firmamız Kahramanmaraş’ın tüm ilçelerine ve mahallelerine Kombi Servisi hizmeti sunmaktadır. Kombilerinizde arıza olduğunu düşünüyorsanız iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir, kombinizde oluşan arıza hakkında bilgi alabilirsiniz

Gökay Teknik Kombi Servisi Bosch kombi ,  Buderus kombi , Ariston  kombi, Viessmann kombi, ECA kombi, Demirdöküm  ve Vaillant   Kombi ye kadar birçok kombi markalarına kombi servisi hizmeti sağlamaktadır

 

Kahramanmaraş Kombi Servisi

Gökay Teknik Servis siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde kombi arıza ihtiyaçlarınızda hizmet vermektedir. Ayrıca Kombi tamiri, kombi bakımı veya kombi servisi gibi hizmetlerimizin yanı sıra kombi kartı tamiri, petek temizliği, tesisat temizliği gibi hizmetlerini de sizlere en hızlı ve kaliteli bir şekilde sunmaktayız.

 

Kombiler Sıkça Karşılaşılan Sorunlar

Kombiden su damlama sorunu
Kombi su basıncı arızası
Kombi su ısıtmama sorunu
Kombi elektrik kaçırma sorunu
Kombi yüksek gürültülü çalışma sorunu
Kombi baca fanı tıkanıklığı
Sizlerde bu gibi sorunlarla karşı karşıya kaldığınızda Servisimizi aramanız yeterli olacaktır. En kısa sürede arızanıza müdahaleyi servisimiz gerçekleştirecektir.

Kombi Tamirinde kullandığımız tüm parçalar 1 yıl olarak garantilidir.

Uygun fiyatlı servis hizmetlerimizle sizlere 7/24 Teknik Servis imkanı sunuyoruz

 

Kahramanmaraş Kombi Tamiri  Hizmet Bölgelerimiz

Onikişubat Kombi Tamiri ve Servisi

Dulkadiroğlu Kombi Tamiri ve Servisi 

Kahramanmaraş Kombi Tamiri ve Servisi

 

Kahramanmaraş Kombi Tamircisi Telefon Numarası

Adres                      : Akçakoyunlu Mahallesi Kazımkarabekir Cad. No: 73/A
Telefon                    : 0546 219 89 46
WhatsApp Destek :  0546 219 89 46

Kombi Servisi

Whatsapp Destek

Sevda YÜCEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?